top of page

 

 

כרטיס ביקור:

 

יצרן:GRUPPO PERMARE

HULL DESIGNER: Andrea Bacigalupo

Styling & interior design: PROFILODESIGN SRL

אורך 26.21 מטר

רוחב: 6.1 מטר

שוקע: 1.95 מטר

מיכלי דלק: 7000

מיכלי  מים: 1800 ליטר

מנועים:  hp1570

יצרן: CATERPILLAR

מהירות הפלגה מקסימלית: 31 קשר

 

ילדה רעה מבית טוב - AMER 86

לחלק מאיתנו השם האמר יכול להזכיר רכבי שטח מאסיבים לנסיעה בחולות ודרכים עקלקלות.

בתחום הים, זה קצת אחרת, כ"ש ממותג AMER,זה רק נשמע דומה...

מספנת Permare group  בבעלות משפחת אמירו, הוקמה בשנת 1973 באיטליה.

בשנת 1990 רכשה מספנה בסאן רמו באיטליה ומכאן מתחיל הסיפור .

את המספנה מנהלת המשפחה:  כ"ש נבנים בעיר המספנות ויארג'יו שבאיטליה ואת המכירות והשרות לאחר המכירה  הם מעניקים במספנה במרינה פורטו סולה בסאן רמו, את הרציף בהם ממוקמים אחד מול השני כ"ש מנועיים באורך של 26 מטר, לא ניתן לפספס.

המספנה נותנת גם שירותים גם לאחר מכירה כמו משפחה אמיתית כמו לדג' שירותי עגינה במרינה ותחזוקה שוטפת. ישנם בעלי כ"ש שאף העדיפו להשאיר את האחזקה השוטפת של היאכטה למספנה ולא להשאיר צוות קבוע.

 

בשנות ה-80 וה-90 הקבוצה השיקה יותר מ30 כ"ש בטווח הגדלים שבין 19 ל25 מטר. המוכר מבניהם הוא 82'AMER  אשר פינה את מקומו בכבוד לדגם החדש והגדול יותר.

בשנת 2002 הושק לראשונה כ"ש מדגם 86 AMER  ומאז הפך להיות מודל הדגל של המספנה.

הדגם הבא כבר מוכן לבנייה, רק מחכים לקונה המאושר שיתחיל לבנות את הדגם החדש של '116

 

86  AMER היינו דגם קלאסי של יאכטה מנועית עם FLYBRIDGR, מודרני ומשופר בהתאם לניסיון שרכשה החברה בשנים הקודמות. היאכטה מתאפיינת ביציבות ונוחות ומרשימה בהחלט בהופעתה החיצונית.

עיצוב הפנים היינו קלאסי ואלגנטי, גווני עץ הסטנדרטי היינו מהגוני וריפודי עור בגוונים בהירים.

 

הLAY OUT  הסטנדרטי כולל ארבע קבינות מרווחות, המאובזרות בכל האקסטרות האפשריות : מערכות סטריאו, מסכי LCD  וחדרי נוחיות צמודים. כמו כן קבינות נוספות לעד שלושה אנשי צוות עם חדרי נוחיות נפרדים.

 

 קבינת הבעלים ממוקמת עם גרם מדרגות נפרד בחלק האמצעי  של היאכטה, מצוידת כמו כן גם בשני חדרי ארונות ופינת ישיבה. בחדרי הנוחיות ביאכטה נפרשו משטחי שיש צבעוניים לפי בחירת הבעלים.

אחד מבעלי כ"ש כל כך אהב את השיש שבחר לחדרי האמבטיה שלו שהחליט לקרוא  ליאכטה ע"ש אבן השיש CARRERA.

 

בסיפון הראשי ממוקם סלון מרווח לצד אזור הסעדה  הכולל פינת ישבה ל8 אנשים, מטבח ועמדת היגויי המצוידת בכל אמצעי הניווט החדשניים.לצידה ישנה פינת ישיבה נוספת למתלווי הקפטין או יכולה לשמש גם אזור ישיבה לצוות הסירה.

.

 

אזור FLY BRIDGE היינו מרווח, מצויים בו  מזרוני שיזוף, פינת ישיבה להרגעות בצורת L, בימיני להגנה מהשמש, ברביקיו ומיקום מיוחד לסירת שירות עם מנוף מותאם.

 

בירכתיי היאכטה ישנה פינת ישבה עם שולחן עץ וכסאות, כאשר בירידה חswimming platform  יששנה גישה לחדר מנועים מרווח ומאובזר. את היאכטה מניעים שני מנועים מבית CATERPILLER בטווח גדלים מ1470 עד 1670  כוחות סוס. רוב בעלי כ"ש בחרו במנוע הבינוני 1570 כ"ס אשר תואם בהחלט את גודלה של היאכטה ומעניק לה יכולות לביצועים נפלאים בים. בנוסף שני גנרטורים KW 22.5         ONAN לתפעול מכשירי החשמל בכ"ש מזגן מכונות כביסה, ייבוש, מדיח כלים וכד'.

 

יאכטה מיוחדת במינה  היינה ה "SABIAN” – יאכטה שעוצבה באופן מיוחד ע"י מעצב איטלקי רוברטו  דל ביונדי: היאכטה נצבעה באפור בהיר לפי הזמנת המעצב והפנים שלה בעיצוב מודרני לחלוטין בגוונים דומים: חיפויי קיר וריפודים בגוונים אפורים בקו נקי ומרובע, חיפוי הרצפה מורכב מעץ תיק מוברש ושטיחים אפורים. אפילו חדרי האמבטיה עוצבו בקפידה בשילוב של כיורים מודרניים מרובעים מנירוסטה אשר שקועים בארונית עץ צבוע בגוון אפור. את המראה משלימה ספת עור המשתרעת על כל אזור האירוח בסיפון המרכזי ומתחברת לאזור ההסעדה ויוצרת תחושה של הרמוניה ואחידות בשונה מהדגם הסטנדרטי. אל  השולחן הארוך מתווספים כסאות אור בצבע בז' להשלמת האווירה. היאכטה הוצגה גם בתערוכת היאכטות בגנואה. חצופה קצת אבל מאוד מעניינת...

 

למידע נוסף על כ"ש למכירה, ניתן ליצור קשר עם משרדינו   YACHT BOUTIQUE.

 

 

 

Motor yacht - AMER 86
Motor yacht - AMER 86
Motor yacht - AMER 86
Motor yacht - AMER 86
Motor yacht - AMER 86
Motor yacht - AMER 86
Motor yacht - AMER 86
Motor yacht - AMER 86
Motor yacht - AMER 86
Motor yacht - AMER 86
Motor yacht - AMER 86
Motor yacht - AMER 86
bottom of page